Пневмокамерний насос типу монжус

Насос НК-40 призначений для транспортування сипучих порош-кових матеріалів мінерального походження типу цемент та інших по трубопроводах за допомогою стисненого повітря. Він не має рухомих робочих деталей на лінії транспортування, що зменшує контакт з матеріалами та значно продовжує термін служби насоса.

Насос НК-40 обладнаний автоматизованою системою управління, завдяки чому легко інтегрується в АСУП приймання, транспортування і подачі сипучих матеріалів в бункери.

Використання ПК-40 дозволяє знизити питомі витрати стисненого повітря в 2-4 рази (на різних матеріалах); збільшити продуктивність перекачування в 2-3 рази; істотно зменшити знос транспортного трубопроводу.

Технічна характеристика НК-40

Продуктивність (за цементу), т/рік 20…40

Довжина трубопроводу по горизонталі, не більше, м 150

Довжина трубопроводу по вертикалі, не більше, м 30

Витрата стисненого повітря, м3/хв 25…32

Тиск стиснутого повітря (робочий), МПа 0,2…0,3

Обєм робочої камери насоса, м3 1,56

Габаритні розміри, мм 2370х1390х3180

Маса, кг 1400

Система керування Автоматична

Автоматизований комплекс подачі сипучих матеріалів на базі пневматичного камерного насосу НК-40 призначений для транспортування сипучих порошкових матеріалів типу цемент, глинозем і інших дрібнодисперсних порошків мінерального походження по трубопроводах за допомогою стиснутого повітря на підприємствах цементної, гірської, металургійної, хімічної промисловості, а також на підприємствах по виробництву вапна, гіпсу, мінеральних добрив та інших матеріалів.

Основні функції системи автоматизованого управління:

· запобігання виникненню аварійних ситуацій;

· управління роботою насоса НК-40 повністю в автоматичному режимі;

· управління запірною арматурою;

· контроль роботи виконавчих механізмів;

· інтеграція в системи автоматизованого управління приймання, транспортування і подачі сипучих матеріалів в силоси (бункери).

Інші проекти