Пневмотранспортні насоси

Пропонуємо послуги з розрахунку і проектування пневмотранспортних систем. Інженери компанії здійснюють розрахунок продуктивності установки, оптимізацію системи трубопроводів і проектування обладнання під необхідні завдання.

Основним елементом пневмотранспортної системи є пневмотранспортний насос. Пневматичний камерний насос призначений для транспортування сипучих порошкових матеріалів типу цемент, пісок, зола, глинозем і ін. по трубопроводах за допомогою стиснутого повітря на підприємствах цементної, гірської, металургійної, хімічної промисловості, а також на підприємствах з виробництва вапна, гіпсу, мінеральних добрив, вогнетривких і інших матеріалів.

Перевагою перед іншими видами транспортного обладнання для переміщення сипучих матеріалів є:

  • можливість переміщення сипучих матеріалів по складній траєкторії і на значні висоти;
  • забір матеріалу з різних засобів доставки і важкодоступних місць;
  • видача матеріалу в різних точках;
  • надійний захист від атмосферних впливів;
  • захист навколишнього середовища від розпилення матеріалу, що транспортується;
  • відносно малі площі для обладнання і трубопроводів, які можуть бути прокладені з урахуванням будь-яких місцевих умов виробництва, в тому числі і в важкодоступних місцях;
  • простота експлуатації, легкість управління, можливість автоматизації процесів транспортування та використання дистанційного керування.

За рахунок застосування оригінальних конструкторських рішень і оптимізації режимів роботи насосу досягається: зниження витрат стисненого повітря в 2-4 рази, збільшення продуктивності перекачування матеріалів в 2-3 рази, зменшення зносу трубопроводу і зменшення витрат на обслуговування. Розроблені КТБ «Альфа-К17» системи дозволяють не тільки встановити обладнання у важкодоступних місцях і скоротити необхідні виробничі площі, а й домогтися високих технологічних, економічних і санітарно-гігієнічних показників.

Інші проекти