Послуги

КТБ «Альфа-К17» спеціалізується в області проектування, виготовлення і монтажу нестандартного обладнання, вузлів і деталей механізмів, машин і технологічних ліній. Сучасна виробнича база з висококваліфікованим інженерним персоналом, оснащена всім необхідним обладнанням, дозволяє нам вирішувати унікальні завдання,що виникають при виконанні замовлень.

 

Враховуючи Ваші вимоги, ми проектуємо нестандартне обладнання з адаптацією під технологічні процеси виробництва, з необхідними параметрами, габаритами і характеристиками. Проводимо стикування конструкції, що розробляється і елементів наявного технологічного ланцюжка, оптимізуємо існуючий техпроцес зі збільшенням економічної ефективності виробництва. Пропоновані нами технічні рішення по модернізації існуючої техніки і технологічних процесів дозволяють не тільки істотно збільшити продуктивність праці, знизити витрату сировини і енергії, але й продовжити термін служби обладнання.

 

Для проведення робіт з капітального ремонту, обслуговування та відновлення машин, верстатів, технологічних ліній та інших видів обладнання ми виготовимо для Вас оригінальні (нетипові) деталі, аналоги імпортних комплектуючих виробів або знятих з виробництва запчастин згідно з кресленнями або ескізами, знятим з натури. Ви можете зробити заявку на проектування, розробку і виготовлення нестандартного устаткування за власним технічним завданням, або доручити його розробку нашим фахівцям.

 

Заявку на проектування для розрахунку вартості робіт Ви можете надіслати на електронну пошту akm17@z-abi.com для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел.: (0412) 48 78 00 / (067) 410 78 64