Стрічкові конвеєрні системи з автоматизованим управлінням

КТБ «Альфа-К17» спеціалізується з проектування транспортуючих машин грунтуючись на уніфікації конструкцій і виготовленні блокових вузлів, що дозволяють підвищити якість і отримати найбільший техніко-економічний ефект при виготовленні та експлуатації машини. Транспортуючі машини (конвейєри, пристрої пневматичного транспорту) є одним з найбільш прогресивних видів транспорту, які забезпечують високу продуктивність при великих вантажопотоках. Стрічкові конвейєри застосовують в кар’єрах і на виробничих підприємствах промисловості для переміщення сипучих порошкоподібних, дрібно- і середньокускових вантажів, а також штучних вантажів, що рухаються безперервним потоком в горизонтальному і пологопохилому напрямках. Ці конвеєри можуть використовуватися також, як елементи технологічних машин в навантажувальних і перевантажувальних пристроях.

КТБ «Альфа-К17» виконає проектування конвеєрів з різними трасами і кутом нахилу. У кожному конкретному випадку конвеєри проектуються індивідуально згідно технічного завдання.

Проектно-конструкторські роботи спрямовані на:

  • створення системи машин для безперевантажувального транспортування матеріалів від початкового до кінцевого пунктів по складних трасах великої протяжності;
  • підвищення продуктивності конвеєра завдяки вибору найбільш раціональної форми грузонесущего органу, а також шляхом збільшення його швидкості руху;
  • підвищення надійності машин, спрощення їх обслуговування;
  • перехід до повної автоматизації управління і використанням ЕОМ.

Розробимо креслення конвеєрної лінії з повним пакетом технічної документації. Надамо в розпорядження Замовника вже готові власні розробки і досвід. Вирішимо завдання будь-якої складності, включаючи проектування систем управління і автоматизації. Стрічкові конвеєри найбільш поширені завдяки високій надійності, довговічності, простоті конструкції, здатності транспортувати насипні і штучні вантажі, можливості автоматизації, простоті обслуговування, забезпечення низької собівартості переміщення вантажу.

У промисловості транспортуючі машини є невід’ємною частиною технологічного процесу, вони забезпечують безперебійну подачу сировини і напівфабрикатів до технологічного устаткування, регулюють темп виробництва, сприяють підвищенню продуктивності праці і збільшення випуску готової продукції, дозволяють вирішувати питання комплексної механізації транспортно-технологічних процесів. Транспортуючі машини, що зв’язують в єдиний технологічний ланцюг робочі агрегати, є технологічною ланкою виробничого процесу і до їх надійності пред’являються підвищені вимоги.

Інші проекти