Тележка

Шифр: МТ2

Колійна самохідна установка для перевезення вантажів

Транспортна електровантажна платформа МТ-2 з індивідуальним приводом на базі тягового двигуна і акумуляторної батареї призначена для перевезення великогабаритних вантажів довжиною до 10 м та вагою до 25 тон на підприємствах з виготовлення залізобетонних виробів.

Платформа МТ-2 складається з жорсткої зварної рами, на якій установлені три пари одноребордних катків (пара приводних катків з зубчатими вінцями та дві пари опорних неприводних) для переміщення внутрішньопромисловими рейковими шляхами, що можуть бути прокладені як цілком всередині цехів, так і частково зовні. Управління здійснюється з ручного пульта керування

В передній частині платформи МТ-2 установлені електричний щит та тягова акумуляторна батарея, котра живить тяговий електричний двигун постійного струму, розміщений в задній частині платформи. Оснащення платформи МТ-2 акумуляторною батареєю ємністю 320 А/г дозволяє максимально ефективно використовувати її протягом робочої зміни з подальшою восьмигодинною зарядкою, та не обмежувати максимальну відстань переміщення платформою довжиною кабелю підводу напруги.

Платформа МТ-2 обладнана системою безпеки, що включає в себе спеціальну розмітку на корпусі, проблискові лампи, системи аварійного відключення двигуна та екстреного гальмування. Ці засоби дозволяють безпечно експлуатувати дану платформу в умовах сучасного промислового підприємства.

Спроектована платформа МТ-2 спроектована, виготовлена, випробувана та запущена в експлуатацію в умовах виробництва ТОВ «Житомир-Агробудіндустрія» при вивезенні готових великогабаритних виробів з формувального цеху на зовнішній склад готової продукції.

Інші проекти