Вібролотки і віброживильники сипучих матеріалів

Вібраційний транспортер (вібраційний конвейєр, віброживильники) – пристрій, призначений для транспортування і рівномірної подачі сипучих (тонкодисперсних) і дрібноштучних (зернистих і кускових) матеріалів в горизонтальному, похилому або вертикальному напрямках, а також використовується в якості вібросита для відділення великих і дрібних частинок один від одного в продукті.

Вібротранспортери широко застосовуються в харчовій, хімічній, скляній, гірничорудної промисловості, сільському господарстві, промисловості будівельних матеріалів, порошкової металургії, вогнетривкому виробництві. Віброживильники широко використовують для рівномірної подачі насипних вантажів з бункерів на різноманітні транспортні установки, безперервного або порційного дозування матеріалів із заданою продуктинісю.

Вібраційний транспортер лоткового типу (вібролоток) ефективно використовують для рівномірної подачі і фасування сипучих та дрібноштучних матеріалів. Це обладнання дозволяє накопичувати і рівномірно розподіляти різну продукцію. Переміщення продукції реалізується за допомогою вібрації спрямованої дії.

Інші проекти